Walka ze zbędnymi kilogramami

Sporo osób nie jest zadowolonych ze własnego wyglądu zewnętrznego. Jedną spośród powszechnie wymienianych niedoskonałości jest forma. Poszukujesz sposobu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie parę uwag.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Gdy myślimy o formowaniu postawy, przeważnie stawiamy na dietę i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się lub nie potrafimy wymodelować pewnej partii ciała? Postaw na skuteczne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej lub usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

odchudzanieExillis BTL to najlepsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które umożliwia na użycie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie pozwala na redukcję tkanki lipidowej, modelowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, iż Exillis to sposób bezinwazyjny oraz bezpieczny. Jest doskonałą wersję dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Endermologia – informacje

Problemem naszych pacjentek jest szczególnie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną sprężystość, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie zmniejszać cellulit oraz ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga gubienie kilogramów, a także pozwala na ujędrnienie skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Należałoby zaznaczyć, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zajmują więcej niż cztery kwadranse. Zapewniają szybkie nasycanie się trwałymi rezultatami.