W końcu ogoliłem plecy

Dziś trochę bardziej prywatny artykuł, w treści którego dzielę się z Wami moim ostatnim przeżyciem, jakie wywołuje tak samo trochę emocji oraz skrępowania. Po kilkunastu dniach rozmów z moją kobietą podjąłem decyzję, aby pojechać do gabinetu medycyny i kosmetyki dla facetów, aby ogolić swoje plecy.

Prawdopodobnie uważasz, że prawdopodobnie upadłem na głowę. Prawda wygląda jednak tak, że zarost na moich plecach to coś niespotykanego. Dywan to mało mocne określenie, ja zwyczajnie wyglądałem jak goryl. A że mojej narzeczonej się to nie podobało, to była skłonna namawiać mnie do ogolenia pleców nawet kilka razy w ciągu dnia. Koniec końców miałem obowiązek się zdecydować i zacząć szukać punktu, w którym miałbym sposobność zaliczyć tego typu zabieg depilacyjny.

Już na starcie zdawałem sobie sprawę jak ciężko wyszukać będzie usługodawczynię oferującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Propozycji teoretycznie jest wiele, lecz fakty są takie, że znaczna część z nich nie generuje ufności. Po pierwsze przez to, że czytając stronki internetowe takiego gatunku klinik trudno odnaleźć w ich zawartości na opinie przygotowane im przez facetów, a nie kobiety. A wiesz, co jak co, ale mężczyzna od panienki się nieco różni i inaczej oceniać może na opisywanego typu zabiegi. Z czasem dałem radę trafić jednakże gabinet Vesuna, która to oferuje różnorodne zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn i z tego co mówią recenzje pisane przez klientów robi to genialnie. Musiałem to zweryfikować.

Dryndnąłem do nich z chęcią zarejestrowania się na zabieg. Telefon przyjęła miła Pani i zaoferowała mi natychmiast dobry dla mnie czas wizyty. Powiadomiła mnie o wszystkich sprawach połączonych z tego rodzaju depilacją laserem, powiedziała jakimi metodami się do niej przyszykować i mówiła też o tym jaki spraw mam prawo wypatrywać po wizycie.

Gdy dotarłem na umówione spotkanie, to miałem w sobie całkiem duży stres. W końcu sądziłem, że takiego gatunku rzeczy są dla panienek, a nie dla facetów. Mój lęk natychmiast jednakże został usunięty, z powodu tego, że w klinice licząc mnie widziałem pięciu chłopaków. Czyli jednak nie powodu, aby się krępować, faceci też rozpoczęli dbać o swoje ciało oraz również chodzą do klinik medycyny estetycznej dla chłopaków.

Warto zauważyć, że pacjenci konsultują się tam z kosmetolożkami i lekarzami dermatologii, dzięki czemu mają zapewnienie, że przy ani jednym z zabiegów nie zrobią sobie straty.

Sam zabieg depilacji laserowej odbył się strasznie prędko i bez generowania bólu. Już po jednym zabiegu skutek był świetny. Chcę jednak, aby włoski na pewno nie pojawiły się ponownie, a zatem jutro zapisze się na jeszcze jedną depilację.

A kończąc chcę jeszcze opowiedzieć na temat tego, jak na tę depilację pleców zareagowała ma narzeczona. Wcześniej nie mówiłem jej w temacie tego, że wybiorę się na zabieg, a zatem była bardzo osłupiona. I mam obowiązek napisać, że po raz pierwszy od dawien dawna tak szybko miała ochotę mnie przytulić. Także potwierdzam, depilacja dla mężczyzn w 100% mnie zadowoliła.

Gdy obawiacie się takiego rodzaju zabiegów, to dowiedzcie się szczegółowe informacje o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, serio nie ma się czego bać.