sufit napinany w kuchni

Sufit napinany – ciekawe rozwiązanie dla każdego mieszkania

Aranżowanie mieszkania może przysporzyć wiele problemów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Pomimo, iż dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii zdaje się być nieduży, posiadamy masę możliwości. Coraz większą renomę zyskują sufity napinane, jakie zapewniają wiele sposobności aranżacyjnych. W tym wpisie pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te genialnie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w mieszkaniu, jak także knajpach albo biurach. Nadają wnętrzu niebywałej elegancji. Sufity lustrzane możemy zaaranżować w przeróżnych kolorach – od perłowego po czarny. Cechują się lekką strukturą, przez co są łatwe w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie wnętrz, w których zostały zastosowane.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki odpowiedniej technologii nieciekawy biały sufit można przemienić w niezwykłą ozdobę pomieszczenia, jaka równocześnie może pełnić funkcję źródła światła. Powłoka napinana, jaka odzwierciedla niebo może zostać uzupełniająco oświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest dużym usprawnieniem. Opcja zmiany barwy oświetlenia oraz regulacji jego nasilenia sprawi, że osiągniesz w wnętrzu niesamowity klimat! Możesz również uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki ultranowoczesnyh światłowodom. Sufit niebo nada się nie tylko do sypialni, ale jest także wspaniałym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego jak również knajpy.

Sufit akustyczny

Drażni Cię nadmierny hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wyciszyć mieszkanie. Ten model sufitu pozwala, również wyzbyć się efektu echa, jaki często przeszkadza w mieszkaniach o pokaźnym metrażu. Sufit ten może być też świetnym elementem dekoracyjnym.

http://blog.dpsceilings.com/ – tutaj znajdziesz więcej informacji na temat sufitów napinanych!