opinie o pralkach

Pralki z nową rewolucyjną funkcją

Samsung jest jednym z renomowanych producentów wyposażenia AGD oraz RTV na świecie. Na każdym kroku możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki wyjątkowo często upraszcza nam podstawowe czynności. Tym razem producent postanowił wyjść naprzeciw zapominalskim. Dorzucił do swyk pralek funkcję Addwash, jaka do dzisiaj nie była znana.

Pralki z nową funkcją

Pranie nie jest najprzyjemniejszą powinnością. Na początku należy dokonać selekcji ze względu na takninę, później kolor. Nierzadko również segregujemy pranie, na te które pierzemy w wysokiej i niższej temperaturze. Wielokrotnie nie pamiętamy o dorzuceniu paru rzeczy leżących w innym pomieszczeniu. Dotąd nie było sposobności, aby zatrzymać pranie żeby naprawić zrobiony błąd. Samsung był świadomy tego rodzaju zdarzeń i postanowił im zaradzić. Nowa funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dokładanie rzeczy poczas działania, ale niesie ze sobą szereg modyfikacji. Samsung w pralkach z powyższą funkcją, pozwoli również na kontrolowanie całego procesu przy użyciu telefonu. Nawet będąc poza domem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, mają także technologię, jaka podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona również na pobór mocy podczas działania, stosownie go zmniejszając.

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Kiedy będziesz potrzebował dodać dodatkowe rzeczy do bębna pralki, będziesz posiadał możliwość to zrobić natychmiast. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu a także kasy. Nigdy nie będziesz musiał tracić nerwów po uruchomieniu pralki, w sytuacji kiedy odnajdziesz zawieruszone rzeczy. W chwili obecnej wystarczy zaledwie je dorzucić do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego modelu pralek są nadzwyczaj pochlebne. Innowacyjna funkcja pralek Samsung znacząco optymalizuje planowanie oraz zrobienie prania. Dobrze jest skorzystać z tego typu rozwiązania. Zobacz film na https://www.youtube.com/watch?v=Q7E7K7DkUKQ i poznaj lepiej pralkę SAMSUNG WW12K8412OW.