gładka cera po peelingu

Poznaj zalety peelingu laserowego

Każda nowoczesna kobieta dobrze zdaje sobie sprawę, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i urody mają peelingi. Istnieją różne techniki ich wykonywania. Nowością w świecie urodowym, jaka pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów, jest peeling laserowy. Na czym polega i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki użyciu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – ponadprzeciętnie dokładny oraz efektywny. Wiązka lasera, powodując mikrouszkodzenia, pobudza skórę. W efekcie cera bardzo prędko się regeneruje, a poza tym staje się jędrna i elastyczna, za sprawą kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego warto powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Wszystkie zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od potrzebnej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego przy użyciu lasera jest oczywiście duża skuteczność zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/