zabieg na twarz wykonywany w klinicie

Jakie zabiegi wybrać do regeneracji twarzy

Nasza cera po sezonie zimowym wymaga właściwej pielęgnacji. Można się o nią zatroszczyć jedynie w domu albo zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miasto, w jakim jesteśmy w stanie znaleźć sporo salonów piękności z bogatą listą zabiegów. Oto opis paru z nich!

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, jakiego celem jest złuszczenie naskórka przy zastosowaniu diamentu. Kompletna odnowa skóry trwa do siedmiu dni. Przez pierwsze 24 godziny cera jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być czerwona i odrobinę opuchnięta. W zależności od efektu, który chcielibyśmy otrzymać ,a także stanu naszej cery mikrodermabrazje należy powtórzyć od 3 do 6 razy. Skóra po mikrodermabrazji jest bardziej gładka, pozbawiona martwych komórek i odświeżona.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów regenerowania twarzy jest lifting przy wykorzystaniu urządzenia Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia likwidację zmarszczek, ujędrnienie twarzy, jak również zredukowanie nadmiaru tłuszczu na twarzy, i podbródku. Pierwsze rezultaty są widoczne już po jednym zabiegu. W zależności od kondycji skóry, należy przeprowadzić od trzech do 6 zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg należy skonsultować się z specjalistą, który sprawdzi, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Zaletą tego zabiegu jest fakt, że oddziaływuje na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza, jak również poprawia elastyczność. Jest to doskonałe wyjście dla każdego rodzaju cery. GeneO to zabieg niebolesny a także odświeżający. Ilość oraz częstość robienia zabiegów zależą od stanu cery, dopasowywane są w czasie konsultacji. Na plus zabiegu przemawia też fakt, iż skóra nie wymaga długiego czasu regeneracji.

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najprostszych zabiegów, na które się decydujemy. Aktualnie stosowane metody są mało inwazyjne a także nieomal bezbolesne, wykonywane za pośrednictwem profesjonalego pistoletu. Szczególni istotna jest stosowna pielęgnacja po przekłuciu uszu. Kolczyki, które zostały nałożone podczas przekłuwania uszu trzeba nosić, aż do momentu całkowitego zabliźnienia. Istotne jest też zwracanie uwagi, by niedawno przekłute uszy miały zerowy kontakt z bakteriami. Przekłucie uszu to koszt około kilkudziesięciu złotych.