moda damska 2018

Jak wyglądać modnie wiosną 2018?

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, które będą obowiązywały wiosną 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić w mieście, jednak bez wątpliwości zawładnie imprezami a także salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, jakie lubią przyciągać atencję jak również chciałyby zachować nietuzinkowy styl. Będziemy w stanie zakupić całe brokatowe stylizacje – sukienki, marynarki jak również inne elementy garderoby wyśmienite na imprezę, jak też akcesoria, które można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend na salonach, na który skuszą się Panie, jakiee nie boją się odróżniać jak również nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda lubi powracać. W 2018 powrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się przesadną objętością.

4. Odzież w stylu sportowym

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do fitnessu. Na ulicach spotkamy wiele kobiet w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to także trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w jakich ćwiczymy albo przesiadujemy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie także wzorowana na rajdowcach i motocyklistach. Będzie to styl na pewno stonowany.

6. Intensywna czerwień

Odważne a także lakierowane stroje w kolorze intensywnej czerwieni staną się hitem modowym.

7. Plasikowa moda

Ubrania plastikowe? Prześwitujące spódnice z plastiku, bluzki jak również inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z renomowaną modą.

8. Motyw motyla

Jednym z modniejszych motywów w 2018 będą kolorowe motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, ale będzie wyglądał nieco inaczej niż dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie kilku modeli okryć wierzchnich.

10. Motywy a także kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne barwy zastąpią pastele, jakie królują od paru sezonów.

11. Motywy kwiatowe

Ulubiony wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty dalej będzie na topie. Delikatne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły wielką popularnością.

12. Motyw kratki

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie jedynie bluzki, jednka również sukienki i marynarki.