nogi po depilacji laserem PALOMAR VECTUS™

Dowiedz się więcej o depilacji laserowej

Jednym z najatrakcyjniejszych zabiegów laseroterapii wciąż zostaje depilacja laserowa. Usługa ta może być dokonywana w terminie zimowo-jesiennym, zatem teraz pragniemy poruszyć ten problem powtórnie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Dla kogo jest laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wybranej partii ciała. Z prezentowanych zabiegów równie często korzystają panie oraz mężczyźni. Wiek bądź płeć nie mają w tym przypadku znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wybranego miejsca. Obszerne fragmenty ciała można rozdzielić na części. Często pacjenci wybierają tylko depilację łydek czy ud. Parametry sprzętu dobierane przez specjalistów są zależne od właściwości karnacji, a także owłosienia pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku bardzo grubych, mocnych włosków. Cienkie i jasne włosy także można poddać zabiegowi, wymagają one jednak większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden najchętniej wybierany zabiegów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę cenionych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjentów. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie komfort i zwracający uwagę na własny wizerunek.

Skuteczna depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności respektowany na całym świecie.